ZAPROSZENIE NA BEZPŁATNE WARSZTATY DOTYCZĄCE FUNKCJONOWANIA BIOGAZOWNI ROLNICZYCH
- dla osób zainteresowanych budową biogazowni rolniczej


ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W WARSZTATACH! Formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj: REJESTRACJA
Osoba do kontaktu: Robert Pogorzelski, tel. 604 190 499, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

UNIA PRODUCENTÓW I PRACODAWCÓW PRZEMYSŁU BIOGAZOWEGO I BIOMETANOWEGO  z przyjemnością informuje, że w ramach współpracy z Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa nasza organizacja przeprowadzi, począwszy od 12 października br., aż do końca listopada, serię szkoleń/warsztatów dotyczących biogazowni rolniczych (zaproszenia z agendą w załączeniu).

💥 Szkolenia będą organizowane w kilku regionach kraju, tak aby zainteresowani mogli uczestniczyć w wydarzeniu o najbliższej lokalizacji od miejsca zamieszkania.

W formularzu zgłoszeniowym (linki w dalszej części informacji) znajdują się daty i miejscowości, w których odbędą się szkolenia, a dokładny adres miejsca warsztatów oraz  biogazowni (uczestnicy warsztatów będą mieli możliwość obejrzenia instalacji do produkcji biogazu rolniczego!), w której będzie wizytacja, otrzymają Państwo w mailu po dokonaniu zgłoszenia uczestnictwa w wybranym wydarzeniu.

 

💥 Szkolenia dla uczestników są bezpłatne!


💥7 szkoleń dla grupy docelowej jaką są rolnicy i hodowcy, przetwórcy sektora rolno-spożywczego, deweloperzy i inwestorzy biogazowni rolniczych oraz pracownicy firm zajmujących się biogazowniami rolniczymi.                                                           👇👇👇

 REJESTRACJA

 

💥 Podstawowym celem projektu jest rozpowszechnienie rzetelnych informacji na temat funkcjonowania biogazowni rolniczych, przedstawienie zasad ich działania, aspektów prawnych, procedur administracyjnych oraz kosztów i okresu zwrotu inwestycji, a także możliwych źródeł finansowania tych instalacji.

Link do informacji o wydarzeniu na stronie KOWR: https://www.gov.pl/web/kowr/biogazownie-rolnicze-bezplatne-warsztaty

 

Zapraszamy na nasze strony w social mediach:

 

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/uniabiogazu/

Facebook: https://www.facebook.com/uniabiogazu/

 

biogazownia