Kino Plenerowe – „Miłość po sąsiedzku”

 Rezerwacja zakończona
 
0
Kategoria
Kultura i Sztuka
Termin
2022-08-19 21:00
Miejsce
Tamary Sołoniewicz 4
17-200 Hajnówka, Polska

Kino plenerowe na placu przy Hajnowskim Domu Kultury cieszy się dużym zainteresowaniem, dlatego też zapraszamy na kolejny seans filmowy pod chmurką. Będzie zaskakująco - tajemniczo.

„Emily Blunt, Jamie Dornan i Jon Hamm w pełnym humoru trójkącie miłosnym, który bawi i wzrusza do łez! Rosemary i Anthony nie mogą bez siebie żyć, a jednak ciągle coś staje na drodze ich szczęściu. Ona (Emily Blunt) – rozważna i trochę romantyczna. On (Jamie Dornan) – niepewny siebie marzyciel o wielkim sercu. Co może pójść nie tak? Wśród pięknej zieleni irlandzkich krajobrazów Rosemary i Anthony na zmianę przyciągają się i odpychają, a paradoksalnie to wizyta przystojnego i bogatego rywala (Jon Hamm) sprawi, że trzeba się będzie zadeklarować. W końcu nie od dziś wiadomo, że czasami miłość czai się tuż za rogiem. Po sąsiedzku!”

Komedia romantyczna / melodramat
Produkcja: Irlandia / Wielka Brytania
Rok produkcji: 2021
Czas trwania: 1 godz. 42 min

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

 
 

Terminy

  • 2022-08-19 21:00

Lista uczestników

 Brak uczestników 

Wspierane przez iCagenda