Kino Plenerowe - „Włoskie Wakacje”

 Rezerwacja zakończona
 
0
Kategoria
Kultura i Sztuka
Termin
2022-08-05 21:00
Miejsce
Tamary Sołoniewicz 4
17-200 Hajnówka, Polska

Kino plenerowe na placu przy Hajnowskim Domu Kultury.
Zapraszamy na kolejny film w plenerze. Tym razem rozgrzewająca serca opowieść z Liamem Neesomem w nowej odsłonie.

To warto zobaczyć w naszym kinie pod chmurką.

„Jack Foster rozwodzi się ze swoją żoną Ruth. Jej rodzina sprzedaje galerię sztuki, w której mężczyzna pracował do tej pory jako kierownik. Jack postanawia kupić galerię. W tym celu jest zmuszony sprzedać rodzinną willę, część spadku po tragicznie zmarłej matce. Wraz ze swoim ojcem udaje się do Włoch, by dokonać transakcji. Przymusowe wakacje potrwają jednak dłużej niż zakładali, a w malowniczej Toskanii wszystko można zacząć od nowa.”

Komedia romantyczna
Produkcja: Wielka Brytania / Włochy
Rok produkcji: 2020
Czas trwania: 1 godz. 38 min

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

 
 

Terminy

  • 2022-08-05 21:00

Lista uczestników

 Brak uczestników 

Wspierane przez iCagenda