Szanowni Państwo,

w ramach projektu edukacyjnego „Zdrowie Człowiek Profilaktyka”, chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić zapoznania się z praktycznymi warsztatami w ramach cyklu debat eksperckich pt. „Programy profilaktyki chorób zakaźnych w dobie COVID 19 - praktyczne wskazówki, rekomendacje i narzędzia dla samorządów i pracodawców”.

 

Warsztaty w ramach inicjatywy poświęcone są przedstawieniu praktycznych sposobów na  skuteczne przygotowywanie, wdrażanie i przeprowadzanie programów polityki zdrowotnej w obszarze chorób zakaźnych w dobie COVID-19 w oparciu o wiedzę i doświadczenia ekspertów samorządowych. Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania, a także przedstawiamy Państwu bezpłatne narzędzia przydatne przy realizacji PPZ, dostępne na stronie www.zdrowieczlowiekprofilaktyka.pl

 

Zakres zagadnień jakie poruszamy w czasie warsztatów:

  • Przykłady skutecznych programów profilaktyki chorób zakaźnych realizowanych w dobie pandemii COVID-19 - doświadczenia samorządowców - praktyków
  • Praktyczne narzędzia przydatne przy projektowaniu, wdrażaniu i realizacji PPZ
  • Jak w dobie pandemii zdobyć środki na realizację działań zdrowotnych - obowiązujące akty prawne
  • Przenoszenie środków z „kapslowego” na samorządowe PPZ
  • Przesuwanie budżetu w ramach działań w zakresie polityki zdrowotnej
  • Dotacje celowane na działania profilaktyczne
  • Przykłady jednorazowych akcji szczepień (np. w Domach Pomocy Społecznej)
  • Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi ekspertów

 

https://www.rynekzdrowia.pl/partnerzy/zcp/2020/1/ 

 

Z wyrazami szacunku,
W imieniu Organizatorów Projektu „Zdrowie Człowiek Profilaktyka”
www.zdrowieczlowiekprofilaktyka.pl
tel.: 731-000-658