Za nami koncert towarzyszący Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej w Starym Berezowie. Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo.

Chór Pherkhisa pod dyrygenturą Pani Natii Datuashvili, który zajął I Miejsce w kategorii chóry inne na MFHDMC w Hajnówce, dał godzinny koncert z muzyką tradycyjną gruzińską, którego fragmenty można zobaczyć na  na facebooku : Sołectwo Stare Berezowo. Na zakończenie usłyszeliśmy też kilka utworów bardziej nowoczesnych. Wszyscy  byli zachwyceni także występem naszych zespołów. Już występ Żawaranków pokazał, że będzie wspaniała uczta muzyczna. Pan Marek Zubrycki z zespołem Ruczajok stanął na wysokości zadania i pomógł wypełnić czas w oczekiwaniu na gości z Tbilisi. Zaś występ Chóru Leśników Puszczy Białowieskiej przeniósł wszystkich w zupełnie inne klimaty muzyczne. Jeden wieczór, a jakże różnorodna muzyka.