Psy pochodzące z naszej gminy, a przebywające w schronisku przeznaczone są do adopcji. Psiaki marzą o znalezieniu nowych domów. Mogą stać się Twoim przyjacielem oraz dzielnie strzec Twojego podwórka. Jeśli jesteś świadom obowiązków związanych z wzięciem czworonoga pod swój dach i jesteś zainteresowany adopcją któregoś z nich prosimy o kontakt z Urzędem Gminy w Hajnówce.

Urząd Gminy Hajnówka

ul. Aleksego Zina 1

17-200 Hajnówka

tel.:  85 306 78 00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Poniedziałek - Piątek 7:30-15:30

 

  • Do grona gminnych piesków poszukujących domu dołączyły cudowne  szczeniaczki :

    To jeszcze maluchy (6 sztuk!) ale będą raczej średniej wielko 15-20kg. W schronisku od 19-04-2022r.

 

 

  • FANTA – uratowana „z pola” ,w schronisku od 17.03.2022r., ma ok. 3 lata i waży 24 kg. Rodzinny pies, bardzo towarzyska, delikatna ale też pewna siebie, dobrze współpracuje z człowiekiem.

 

 

  • IWAN – w schronisku od 17.03.2022r., przez długi czas tworzył team z FANTĄ. Bardzo nieufny, wymaga uwagi i pracy ze strony odpowiedzialnego człowieka.

 

 

  • Perła zwana też Lalunią – jej przemiana zachwyca. Odłowiona w Nowokorninie, w schronisku „CIAPEK” przebywa od 18-01-2022r. Mała suczka - już 7 kg. Cierpliwa, dużo już przeszła (m.in. operacja przepukliny, początki zaćmy) a mimo to bardzo radosna.