Na terenie naszej Gminy zorganizowana została strażacka zbiórka złomu na rzecz chorego na rdzeniowy zanik mięśni Kubusia Suchodoły – mieszkańca Hajnówki. Strażacy Ochotniczych Straży Pożarnych z Nowokornina, Orzeszkowa i Mochnatego oraz ich znajomi z miasta Hajnówka ciężko pracowali, poświęcając jednocześnie swój prywatny czas, wracając do domów nie raz jak się ściemni.

Mieszkańcy naszej Gminy zaangażowali się również bardzo mocno, niektórzy oddawali mniej, niektórzy bardzo dużo. Wszystkim im serdecznie dziękujemy, pamiętajmy, że Dobro Wraca.

Trzymamy kciuki, żeby jak najszybciej udało się zebrać potrzebną do leczenia Kubusia kwotę. Dobra informacja jest taka, że akcja nadal trwa. Zbiórka została rozszerzona o teren miasta Hajnówka.

Zapraszamy chętnych do wsparcia !!!

 złom1

złom2

 
złom dla kubusia
 
zbrórka złomu