Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy o aktualizacji, która pojawiła się na stronie https://www.gov.pl/web/bialoczerwona Wdrożyliśmy interaktywną mapę, dzięki której jest możliwość sprawdzenia aktualnej liczby głosów poparcia dla gmin z Województwa Podlaskiego. Serdecznie zapraszamy do dalszej współpracy w projekcie "Pod biało-czerwoną" realizowanym pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego.

To przedsięwzięcie ma na celu połączenie Polaków pod naszą flagą państwową, a także godne uczczenie pamięci o Bohaterach Bitwy Warszawskiej w 1920 roku. Niezwykle doceniamy Państwa patriotyczne zaangażowanie, pomimo kolejnej fali pandemii koronawirusa. To ważne, by także w trudnych chwilach wspólnie łączyć się pod biało-czerwoną. Przypominamy, że w trzech gminach, które na dzień 11.11.2020 na godz. 23:59 osiągną największą procentowo liczbę głosów w stosunku do liczby mieszkańców gminy, przewidujemy udział Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego w uroczystości podniesienia flagi na maszt. Zachęcamy do dalszej szerokiej promocji projektu wśród mieszkańców Państwa gminy. Działajmy wspólnie pod biało-czerwoną flagą! W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 532 519 877

 

Z wyrazami szacunku

Adam Andruszkiewicz

 

bc