odbior_odpadow

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH NIESEGREGOWANYCH I SELEKTYWNYCH

DLA  NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH I NIEZAMIESZKAŁYCH
NA TERENIE GMINY HAJNÓWKA NA OKRES
OD 01.07.2018 DO 31.12.2018

Rodzaj odpadu

Miesiące

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

Data

Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne - pojemniki

16

20

17

15

19

17

Selektywne odpady komunalne: (tworzywa sztuczne, metale i opakowania wielomateriałowe,

papier i tektura, szkło) – worki:  żółty, niebieski, zielony

16

20

17

15

19

17

Selektywne odpady komunalne: (popiół) - worek szary

16

20

17

15

19

17

Odpady wielkogabarytowe , zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny

29 sierpnia

Miejscowość:

Borysówka, Bielszczyzna, Dubińska Ferma, Dubiny ulice: Cegielniana, Główna, Graniczna, Grzybowa, Leśna, Łąkowa, Nowa, Torowa, Wesoła, Zajęcza, Golakowa Szyja, Nowosady, Olchowa Kładka, Postołowo, Przechody, Sawiny Gród, Skryplewo, Smolany Sadek, Sorocza Nóżka, Zwodzieckie.

Pojemniki i worki w dniu odbioru należy wystawić do godziny 6.00 rano.

 

Rodzaj odpadu

                                                       Miesiące

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

Data

Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne - pojemniki

17

21

18

16

20

18

Selektywne odpady komunalne: (tworzywa sztuczne, metale i opakowania wielomateriałowe,

papier i tektura, szkło) – worki: żółty, niebieski, zielony

17

21

18

16

20

18

Selektywne odpady komunalne: (popiół) - worek szary

17

21

18

16

20

18

Odpady wielkogabarytowe , zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny

29 sierpnia

Miejscowość:

Czyżyki, Dubicze Osoczne, Kotówka, Mochnate, Nowoberezowo, Nowokornino, Puciska, Rzepiska, Stare Berezowo, Trywieża, Wasilkowo, Wygoda.

                 

Pojemniki i worki w dniu odbioru należy wystawić do godziny 6.00 rano.

 

Rodzaj odpadu

Miesiące

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

Data

Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne - pojemniki

18

18

(sobota)

19

17

21

19

Selektywne odpady komunalne: (tworzywa sztuczne, metale i opakowania wielomateriałowe,

papier i tektura, szkło) – worki: żółty, niebieski, zielony

18

18

(sobota)

19

17

21

19

Selektywne odpady komunalne: (popiół)-worek szary

18

18

(sobota)

19

17

21

19

Odpady wielkogabarytowe , zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny

30 sierpnia

Miejscowość:

Borek, Budy Leśne, Chytra, Czerlonka Leśna, Lipiny, Łozice, Orzeszkowo: Wierzchowskie, Sosnówka, Olszyna, Podrostyniec, Zatrostyniec, Bokówka, Wygon, Mostek, Pasieczniki Duże, Progale, Sacharewo, Topiło.

Pojemniki i worki w dniu odbioru należy wystawić do godziny 6.00 rano.

Zgodnie z art. 3 ust. 2 pkt. 10 ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2013r., poz. 1399 ze zm., z 2015r., poz. 87, 122) jednym z zadań Gminy jest dokonanie corocznej analizy stanu gospodarki odpadami komunalnymi, w celu weryfikacji możliwości technicznych i organizacyjnych Gminy w zakresie gospodarowania odpadami komunalnymi.

Analiza stanu gospodarki odpadami komunalnymi na terenie Gminy Hajnówka za 2017 do pobrania w pliku PDF

PSZOK tablica

INFORMACJA

 W dniu 23.03.2018 r. 

PSZOK

w Starym Berezowie

 NIECZYNNY

 Za utrudnienia przepraszamy.

 

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH NIESEGREGOWANYCH I SELEKTYWNYCH

DLA  NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH I NIEZAMIESZKAŁYCH
NA TERENIE GMINY HAJNÓWKA NA OKRES
OD 01.01.2018 DO 30.06.2018

 

Rodzaj odpadu

Miesiące

Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Data

Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne - pojemniki

15

19

19

16

21

18

Selektywne odpady komunalne: (tworzywa sztuczne, metale i opakowania wielomateriałowe,

papier i tektura, szkło) – worki:  żółty, niebieski, zielony

15

19

19

16

21

18

Selektywne odpady komunalne: (popiół) - worek szary

15

19

19

16

21

18

Miejscowość:

Borysówka, Bielszczyzna, Dubińska Ferma, Dubiny ulice: Cegielniana, Główna, Graniczna, Grzybowa, Leśna, Łąkowa, Nowa, Torowa, Wesoła, Zajęcza, Golakowa Szyja, Nowosady, Olchowa Kładka, Postołowo, Przechody, Sawiny Gród, Skryplewo, Smolany Sadek, Sorocza Nóżka, Zwodzieckie.

Pojemniki i worki w dniu odbioru należy wystawić do godziny 6.00 rano.

 

Rodzaj odpadu

Miesiące

Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Data

Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne - pojemniki

16

20

20

17

15

19

Selektywne odpady komunalne: (tworzywa sztuczne, metale i opakowania wielomateriałowe,

papier i tektura, szkło) – worki: żółty, niebieski, zielony

16

20

20

17

15

19

Selektywne odpady komunalne: (popiół) - worek szary

16

20

20

17

15

19

Miejscowość:

Czyżyki, Dubicze Osoczne, Kotówka, Mochnate, Nowoberezowo, Nowokornino, Puciska, Rzepiska, Stare Berezowo, Trywieża, Wasilkowo, Wygoda.

Pojemniki i worki w dniu odbioru należy wystawić do godziny 6.00 rano.

 

Rodzaj odpadu

Miesiące

Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Data

Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne - pojemniki

17

21

21

18

16

20

Selektywne odpady komunalne: (tworzywa sztuczne, metale i opakowania wielomateriałowe,

papier i tektura, szkło) – worki: żółty, niebieski, zielony

17

21

21

18

16

20

Selektywne odpady komunalne: (popiół)-worek szary

17

21

21

18

16

20

Miejscowość:

Borek, Budy Leśne, Chytra, Czerlonka Leśna, Lipiny, Łozice, Orzeszkowo: Wierzchowskie, Sosnówka, Olszyna, Podrostyniec, Zatrostyniec, Bokówka, Wygon, Mostek, Pasieczniki Duże, Progale, Sacharewo, Topiło.

Pojemniki i worki w dniu odbioru należy wystawić do godziny 6.00 rano.