31 października 2017 roku o godzinie 9.00 na auli Szkoły Podstawowej w Dubinach miała miejsce uroczystość ślubowania uczniów klasy pierwszej.

Pierwszaki pod opieką wychowawcy– Walentyny Wołkowyckiej przygotowały program artystyczny.

Ślubowanie to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego ucznia, dlatego uroczystość ta miała bardzo podniosły, a zarazem radosny charakter. Pierwszoklasiści ubrani w stroje galowe niecierpliwie oczekiwali na najważniejszy moment uroczystości - pasowania na ucznia. Najpierw jednak musieli zaprezentować program artystyczny, wykazać się wiedzą, jaką zdobyli w szkole i złożyć uroczystą przysięgę. Pani Dyrektor Alina Ginszt nie miała najmniejszych wątpliwości, gdy dotykając „kredką” ramion dzieci, z dumą przyjmowała je do grona uczniów naszej szkoły.

Pod koniec uroczystości przyszedł czas na życzenia i prezenty dla pierwszoklasistów. Następnie wszyscy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie, po czym rozeszli się do swojej klasy na poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Wszystkim Pierwszakom życzymy samych sukcesów w nauce i jak najlepszych ocen.

Zapraszamy do foto galerii.