KINO CINEMA LUMIERE

24 Lutego 2020r. (poniedziałek), Hajnowski Dom Kultury

zenek.jpg

Godz.1400 i 1800 – „Zenek”

 - zwiastun

premiera: 14 lutego 2020, produkcja: Polska, gatunek: biograficzny, reżyseria: Jan Hryniak

obsada: Krzysztof Czeczot, Jan Frycz, Roman Garncarczyk, Klara Bielawska, Jakub Zając

Historia chłopaka z podlaskiej wsi, który realizuje swoje wielkie marzenie, by śpiewać i bawić tłumy. Dzięki uporowi, ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeniom osiągnął niebywały sukces.

sniezka.jpg

Godz. 1615 – „Śnieżka i Fantastyczna Siódemka”

- zwiastun

premiera: 24 stycznia 2020, produkcja: Korea Południowa, gatunek: animacja/fantasy/komedia, czas trwania: 1 h 32 min,

reżyseria: Sung-ho-Hong, obsada: Chloe Grace Moretz, Sam Clafin i inni

O pocałunek od Śnieżki w czerwonych pantofelkach zabiega siedmiu, zaczarowanych w krasnoludki, królewiczów.

bad boy.jpg

Godz. 2015 – „Bad Boy”

 

- zwiastun

premiera: 21 luty 2020, produkcja: Polska, gatunek: sensacyjny, reżyseria: Patryk Vega, obsada:Rafał Królikowski, Maciej Stuhr, Katarzyna Zawadzka, Andrzej Grabowski, Piotr Stramowski, Zbigniew Zamachowski

Kiedy w grę wchodzi kobieta, nawet więzy krwi przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. Przekonają się o tym dwaj bracia, których ścieżki życiowe rozeszły się dawno temu. Starszy Piotr (Maciej Stuhr) został policjantem, dla młodszego Pawła (Antoni Królikowski) napady, kradzieże i narkotyki to styl życia i chleb powszedni. Jednak bezkarność mężczyzny, uwikłanego w przynależność do kibicowskiego gangu Twardego (Piotr Stramowski) kończy się, kiedy za sprawą donosu ląduje w więzieniu. Piotr, doświadczony glina, postanawia wyciągnąć brata z celi, w czym wspiera go nowa dziewczyna Ola (Katarzyna Zawadzka), adwokat znajdującą paragrafy na najtrudniejsze przypadki. Spotkanie tej trójki zmienia wszystko i inicjuje serię obfitujących w zwroty akcji wydarzeń. Paweł, wykorzystując nadarzające się okazje, próbuje przejąć kontrolę nad największym klubem piłkarskim w mieście. Nie dostrzega jednak, że od dawna jest na celowniku tajnej sekcji policyjnej, prowadzonej przez Adama (Andrzej Grabowski) i prokurator Annę (Małgorzata Kożuchowska). Tymczasem zauroczona Pawłem Ola, coraz bardziej angażuje się w fascynującą znajomość i związane z nią nielegalne interesy. Wkrótce będzie musiała wybierać między lojalnością wobec Piotra, a rodzącym się uczuciem do jego brata.

Cena biletu: 18 zł – normalny, 15 zł – ulgowy (Bilety do nabycia w dniu projekcji)