KINO CINEMA LUMIERE

28 stycznia 2020r. (wtorek), Hajnowski Dom Kultury

Godz.1300 – „Jumanji : następny poziom”

Produkcja: USA; Gatunek: fantasy , przygodowy; Czas: 114 min.; Premiera: 27.12.2019 r.

Godz. 1515 – „Tajni i fajni”

Produkcja: USA; Gatunek: komedia animacja; Czas: 102 min.; Premiera: 10.01.2020 r.

Godz. 1700 – „Mayday”

Produkcja: Polska; Gatunek: komedia; Premiera: 10.01.2020 r.

Godz. 1900 – „Psy 3. W imię zasad”

Produkcja: Polska; Gatunek: sensacyjny; Premiera: 17.01.2020 r.

Cena biletu: 18 zł – normalny, 15 zł – ulgowy (Bilety do nabycia w dniu projekcji)

 

 

  • godz. 13:00 - “Jumanji: Następny poziom” - zwiastun

premiera:27.12.2019
produkcja:USA
gatunek: fantasy , przygodowy
czas trwania: 1h 54 min
reżyseria: Jake Kasdan
obsada:Dwayne Johnson, Jack Black Karen Gilian, Kevin Hart  inni

“Jumanji: Następny poziom” to powrót słynnych bohaterów, których poznaliśmy w “Jumanji: Przygoda w dżungli”. Tyle że zasady gry zmieniły się diametralnie. Wszyscy zmuszeni są do powrotu do świata Jumanji, by uratować jednego ze swych przyjaciół, któremu nie udało się opuścić gry. Nie spodziewają się jednak, że nic nie pójdzie zgodnie z ich oczekiwaniami. Przyjdzie im stawić czoła niebezpieczeństwom i temu, co nieznane – od jałowych pustyń przez śnieżne szczyty gór. Tylko czy uda im się wyjść z najbardziej wciągającej gry świata?

 

premiera:10 stycznia 2020
produkcja: USA
gatunek: komedia, animacja
czas trwania: 1h 42 min
reżyseria:Nick Bruno, Troy Quane
obsada:Will Smith, Tim Holland i inni

"Tajni i fajni" to animowana komedia, której akcja toczy się w świecie międzynarodowych szpiegów najwyższej klasy. Superagent Lance Sterling i naukowiec Walter Beckett są niemal dokładnymi przeciwieństwami. Lance jest pewny siebie, elegancki i obyty. Walter natomiast nie jest zbyt kontaktowy, ale nadrabia to sprytem i inwencją, wynajdując niesamowite gadżety, które Lance wykorzystuje podczas swych niezwykłych misji. Wydarzenia przybierają nieoczekiwany obrót, gdy Walter i Lance odkrywają, że dziwnym zrządzeniem losu muszą polegać na sobie w całkiem nowy sposób. A jeśli ta niedobrana para nie sprawdzi się jako zgrany duet, cały świat znajdzie się w niebezpieczeństwie…

 

premiera: 10 stycznia 2020
produkcja: Polska
gatunek: komedia
reżyseria: Sam Akina
obsada: Piotr Adamczyk, Weronika Książkiewicz, Anna Dereszowska, Adam Woronowicz i inni

Dwie żony to nie zdrada? Janek (Piotr Adamczyk) prowadzi podwójne życie – jest mężem Basi (Anna Dereszowska), z którą mieszka w Warszawie oraz… Marysi (Weronika Książkiewicz), z którą dzieli piękny dom na obrzeżach stolicy. Żadna z kobiet nie wie nic o istnieniu tej drugiej. Dzięki umiejętnemu lawirowaniu między dwiema żonami wszystko jakoś się układa… do czasu, kiedy pewnego dnia na głowę Janka spadną dodatkowe, pozamałżeńskie kłopoty. Ryzyko, że któraś z jego ukochanych dowie się o podwójnym związku wzrasta dramatycznie, a bohaterowi nie starcza już wymówek, aby ukryć prawdę. Na szczęście z pomocą przychodzi mu znajomy Staszek (Adam Woronowicz). Lawina zdarzeń, pomyłek i zwrotów akcji przerosną ich wielokrotnie… a to dopiero początek. Każde wymyślone na poczekaniu męskie kłamstewko będzie miało kolosalne skutki!

 

premiera: 17 stycznia 2020
produkcja: Polska
gatunek: sensacyjny
reżyseria: Władysław Pasikowski
obsada: Bogusław Linda, Cezary Pazura, Marcin Dorociński, Sebastian Fabijański, Jan Frycz, Mirosław Baka, Artur Żmijewski, Arkadiusz Jakubik i inni

Po 25 latach odsiadki Franz Maurer wkracza w nową Polskę, gdzie nic nie jest takie, jak zapamiętał. Wkrótce ponownie spotyka Nowego.